600 013 363

OFERTA INDYWIDUALNA

OFERTA KORPORACYJNA

"Puls Biznesu" w Twojej firmie

Skuteczny zespół to zespół działający w oparciu o rzetelną i aktualną wiedzę. Zagwarantuj pracownikom dostęp do "Pulsu Biznesu", a będziesz miał pewność, że podstawą decyzji podejmowanych w Twojej firmie jest informacja z wiarygodnego źródła. Promuj wśród pracowników codzienny przegląd wiadomości, aby każdy z członków zespołu zawsze był przygotowany do rozmów z klientami i partnerami.


Udowodnij, że Twoja firma jest odpowiedzialnym pracodawcą, który promuje nie tylko dbanie o formę fizyczną, ale też rozwój intelektualny, ciekawość świata i otwarty światopogląd. "Puls Biznesu" to benefit, który zapewni inspirującą rozrywkę w czasie wolnym oraz doskonałe przygotowanie i pewność siebie w czasie pracy.

Inwestycja w zespół

Współczesny biznes opiera się na informacji. Mając dostęp do doniesień z pierwszej ręki możesz podejmować właściwe decyzje - wyprzedzić konkurencję, nawiązać owocną współpracę, pozyskać klientów, znaleźć nowych kontrahentów.


Dziennikarze "Pulsu Biznesu" każdego dnia publikują ok. 100 rzetelnych i użytecznych newsów. Dlatego ponad pół miliona osób zainteresowanych biznesem i gospodarką odwiedza pb.pl każdego miesiąca, a 40% z nich to eksperci i wyższa kadra menedżerska.

Źródło właściwych decyzji

Oferta korporacyjna "Pulsu Biznesu" skierowana jest do każdej organizacji - przedsiębiorstwa, szkoły, urzędu czy fundacji - decydującej się na zakup co najmniej pięciu dostępów. Zakres funkcjonalności w ramach subskrypcji oraz liczbę dostępów ustalamy indywidualnie, zawsze zgodnie z potrzebami naszego klienta. Decydując się na zakup "Pulsu Biznesu" nie musisz ograniczać liczby pracowników, którym przekażesz subskrypcję - im więcej dostępów zakupisz, tym niższą cenę jednostkową otrzymasz.

Produkt skrojony na miarę

Wiemy, że nasi czytelnicy posiadają zróżnicowany cykl dnia i z tego powodu preferują różne formy dostępu do informacji. Dlatego publikacje "Pulsu Biznesu" można czytać wygodnie na każdym urządzeniu, dzięki nowoczesnej stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. Czytaj artykuły w pracy na komputerze lub w wolnej chwili na smartfonie, docierając do newsów zaledwie jednym kliknięciem dzięki aplikacji mobilnej.


"Puls Biznesu" to nie tylko setki artykułów publikowanych każdego tygodnia, ale też materiały audiowizualne - teraz możesz słuchać naszych podcastów w drodze do pracy lub na siłowni oraz oglądać nasze programy w PulsBiznesu.tv łącząc rozrywkę z dostępem do informacji, których nie możesz przegapić.


Więcej na temat wyboru narzędzi i funkcjonalności zgodnych z rytmem dnia menedżera:

Niezbędnik menedżera

poznaj pb.pl >>